24. novembris

Pats sev frizieris: kā pareizi mājas apstākļos tonēt matus

Izejot no salona, tikko krāsoti mati priecē ar izteiktu toni un veselīgu mirdzumu. Tomēr ar laiku tonis sāk izmazgāties, bet paši mati paliek nespodri. Tāpat var mainīties to krāsa. Piemēram, blondos matos var parādīties dzeltenie un misiņa toņi, savukārt brunešu matos var pavīdēt sarkanā vai oranžā nokrāsas. Par laimi, mūsdienās ir pieejamas tonējošās matu krāsas, ar ko palīdzību var uzturēt un atjaunot skaistu toni starp friziera apmeklējumiem. Kā tās lietot, lai mājas apstākļos sasniegtu vēlamo rezultātu? To vari uzzināt "Ritam" meistaru Inetas un Evas sagatavotajā instrukcijā.  

Padomi

Soli pa solim, kā mājās tonēt matus:

  1. Vispirms ir jāsaprot, kāds un cik intensīvs produkts tiks izmantots matu tonēšanai. Ja vēlies iegūt intensīvāku toni, tonējošā krāsa ir jāklāj netīros matos, savukārt, ja maigāku, tad krāsu klāj izmazgātos, tīros, ar dvieli nosusinātos matos.
  2. Uzvelc cimdus!
  3. Iespied produktu rokās un ieklāj to matos. Sāc ar saknēm, bet pēc tam pārklāj arī pārējos matus. Lai iegūtu vienmērīgu rezultātu, pēc krāsas ieklāšanas matus vairākas reizes visā to garumā izķemmē.
  4. Paturi toni matos aptuveni 20 līdz 30 minūtes (atkarīgs no produkta).
  5. Kad tonis matos noturēts pietiekami ilgi, izmazgā matus. Šeit atkal ir svarīgi ņemt vērā, kāds tieši produkts tika izmantots matu tonēšanai: daļa no tiem ir vienkārši izskalojami, bet citus pēc krāsošanas vajag vēl izmazgāt ar šampūnu un balzamu. Matus skalo tik ilgi, līdz ūdens ir palicis pavisam tīrs.

Noformēt Pirkumu