Iepirkšanās noteikumi

Distances pirkuma līgums

Šis distances pirkuma līgums tiek slēgts starp preču pārdevēja “Ritam” (turpmāk tekstā – Pārdevējs) īpašnieku SIA “Rolvet” (Reģ.nr.: 40103230113; juridiskā adrese: Staiceles 19-10 Rīga LV-1035; faktiskā adrese: Hospitāļu iela 2a, Rīga, LV-1013; e-pasts: ritamhair@gmail.com)  un personu (turpmāk tekstā – Pircējs), kura veic pasūtījumu – preču iegādi interneta tirdzniecības vietnē www.ritam.lv.

Distances līgums attiecas uz visiem pirkumiem, kas veikti www.ritam.lv un tas stājas spēkā brīdī, kad pircējs ir veicis pasūtījumu tirdzniedzības vietnē. Līgums paredz, ka Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces atbilstoši Pircēja pasūtījumam.

Pasūtīšanas, piegādes un samaksas kārtība

  1. Pircējs pasūta, pērk un apmaksā, bet Pārdevējs pārdod un piegādā preces (matu kopšanas kosmētiku, aksesuārus un veidošanas instrumentus) saskaņā ar šī līguma noteikumiem.
  2. Veicot pasūtījumu, pircējs aizpilda pasūtījuma formu, kurā precīzi norāda savu kontaktinformāciju un izvēlēto piegādes veidu un vietu. Formā norādītie personas dati, kas nepieciešami preces piegādei, netiek nodoti trešajai personai, izņemot SIA “Omniva” pasūtījuma piegādes nodrošināšanai.
  3. Pēc preču komplektācijas, Pircējs veic apmaksu par pasūtījumu, lietojot interneta veiklā iestrādātos maksājuma rīkus. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta.
  4. Saņemot Pircēja pasūtījumu, Pārdevējs nosūta Pircējam apstiprinošu e-pastu, ka pasūtījuma pieteikums saņemts.
  5. Pasūtījumu Pircējs var veikt jebkurā sev ērtā diennakts laikā. Pasūtījuma apstrādi un komplektēšanu Pārdevējs veic darba dienās no plkst.9.00 līdz 20.00, brīvdienās un svētku dienās pasūtījumu apstrāde netiek veikta. Pasūtījuma apstrāde tiek uzsākta, līdzko maksājums par Pircēja veikto pirkumu ir ieskaitīts Pārdevēja kontā.
  6. Pārdevējs nodrošina preču piegādi 1-5 darba dienu laikā no apmaksas saņemšanas brīža.

Atteikuma tiesības

Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli. Atteikuma vēstules veidlapu Pārdevējs nosūta Pircējam pa e-pastu pēc Pircēja pieprasījuma.

Pircēja pienākums ir nekavējoties pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas uzsākt preces atgriešanas procesu Pārdevējam.
Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs.

Ja preces ir sakomplektētas nepareizi, Pircējam ir tiesības 14 dienu laikā tās apmainīt, aizpildot atgriešanas veidlapu. Piegādes izdevumus šajā gadījumā sedz Pārdevējs.

Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka “patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā”. Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.

Datu apstrāde

Ievadot nepieciešamo informāciju un noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar normatīvo aktu prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.

Noformēt Pirkumu