21. janvāris

Vīriešu matu kopšanas produktu ceļvedis

Matiem paredzēto līdzekļu klāsts, šķiet, ir bezgalīgs. Lai stiprā dzimuma pārstāvji plašajā sortimentā ērti atrastu saviem matiem vispiemērotākos produktus, esam sagatavojušas nelielu, bet noderīgu ceļvedi ar pārbaudītiem produktiem vīriešu matiem.

Padomi

Šampūns

Šampūns vīriešiem ir jāizvēlas pēc galvas ādas stāvokļa un mazgāšanas biežuma. Ja matus mazgā katru dienu, ik pēc pāris reizēm iesakām nelietot šampūnu, bet tos izmazgāt tikai ar siltu ūdeni. “Tā jādara, lai pārlieku neattaukotu galvas ādu un neveidotos blaugznas,” norāda “Ritam” matu meistare Ineta Lapka.

  •  Galvas ādas un matu mitrināšanai lieliska izvēle ir Indola mitrinošais šampūns. Turklāt tas ir ekonomisks un piemērots visiem matu tipiem – tātad, derēs ne vien paša, bet arī pārējo ģimenes locekļu matu mazgāšanai.
  • Ja priekšroku dod “divi vienā” tipa šampūniem, kas der gan matiem, gan ķermenim, iesakām izmēģināt [3D] MEN šampūnu. Stiprā dzimuma pārstāvjiem tas patīk ne vien tā labo īpašību, bet arī vīrišķīgā aromāta dēļ.
  • Vīriešu matu mazgāšanai piemērots ir arī no dabīgām izejvielām ražotās “Silmachy” šampūnziepes ar Indijas ērkšķogu ekstraktu.
  • Ja mati ļoti taukojas, galvas ādas stāvokli var uzlabot Indola attīrošais šampūns.

Balzams

Balzams vīriešiem ir jālieto tad, ja mati ir gari vai pusgari.

Īsākiem matiem piemērots ir “Silmachy” cietais kondicionieris ar mango aromātu (tas ir vegāns un radīts tepat Latvijā!), savukārt garāku matu īpašniekiem iesakām mitrinošo Momo kondicionieri no “Davines”.

Veidošana

  • Īsiem un smalkiem matiem piemērots ir Indola Texture pūderis. Tas ļoti labi nofiksē un nesatauko matus. Ja patīk izpūrušu, nekārtīgu matu efekts, šis ir īstais produkts, ko izvēlēties matu ieveidošanai.
  • Ja mati ir īsi vai pusgari, to veidošanai piemērots ir [3D] MEN Molding Wax. Šis vasks labi fiksē un netauko matus. Turklāt, matus var piekārtot arī pēc cepures noņemšanas, jo produkts tos nepadara cietus.

Noformēt Pirkumu