Esi Tu. Esi revolūcija.

“Ritam” ir stāsts par divām talantīgām un pieprasītām latviešu matu fejām: Inetu Lapku un Evu Stāmeri. Pēc vairāku gadu darbošanās citu frizētavu paspārnē, šobrīd abas kopīgi vada pašas savu friziersalonu veclaicīgā namiņā Hospitāļu ielas sākumā. 

Abas dāmas ir arī saimnieces šim internetveikalam. Ko Tu tajā vari atrast? Te virtuāli pieejami gan, pēc mūsu domām, izcilākie “Schwarzkopf Professional” produkti, gan mazāk zināmā, bet mums ļoti mīļā inovatīvā zīmola “Indola” matu līdzekļi. Tāpat šeit atradīsi vegānos, dabīgos, bet tajā pašā laikā super iedarbīgos “OLAPLEX” produktus, kas matus ārstē no iekšienes. Piedāvājam arī starptautiski atzīto “Revlon Professional” produkciju.

Visi matu kopšanas līdzekļi ir mūsu pašu atlasīti un pārbaudīti. Tā kā mūsu mērķis ir radīt pēc iespējas vairāk laimīgu matu īpašnieku, iegādei piedāvājam tikai tādus produktus, par kuru efektivitāti un kvalitāti pašas esam pārliecinājušās. Katrs no šiem matu līdzekļiem ir ar kaut ko īpašs, un mēs varam dot garantiju, ka mati pēc to lietošanas tiešām kļūs laimīgāki. Kvalitāte pirms kvantitātes!

Ineta Lapka

Ineta ir spilgta lokaino matu pavēlniece, kuras stihija ir čirkas, lokas un viļņaini mati. Viņas misija ir palīdzēt arī citiem iepazīt savas matu lokas, kā arī iemiesot to, kas ir dabas dots. Ineta ir par gariem matiem, sievišķību, sevis pieņemšanu un pareizu matu kopšanu.  Tieši tādēļ tie, kuri audzē matus, ir laipni gaidīti pie Inetas, jo viņa noteikti ieteiks, kā tos ārstēt un saglabāt garus. 

Ineta ir izteikta pūce, kurai patīk kārtīgi izgulēties, tāpēc viņu namiņā visbiežāk var sastapt dienas otrajā pusē.

Eva Stāmere

Eva uzskata, ka matiem ir jābūt viegli kopjamiem un jāizskatās fantastiski arī ikdienā, ne tikai pēc friziera apmeklējuma. Praktiskums, brīvība un nedaudz seksapīla ir vārdi, ar kuriem var raksturot viņas darba stilu un vērtības. Eva netic aktuālajām tendencēm, kaut arī tās pārzina. Viņa ir pārliecināta, ka ikvienam ir iespējams atrast tieši viņam piemērotāko matu griezumu un izveidot tēlu, kas piestāv vislabāk. 

Viņa uzskata, ka labam matu meistaram ir jāiet līdzi laikam, tādēļ vienmēr ir gatava uzsūkt jaunas zināšanas un profesionāli pilnveidoties.

Salidzini.lv logotips Atrodi telefonus, datorus, fotokameras un citas preces interneta veikalos Ceno.lv

Produkts jau ir pievienots grozā

Produkts ir pievienots grozā

Informējam, ka Ritam.Lv tiek izmantotas sīkdatnes. Lietojot mājaslapu, jūs apliecināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm šeit

Piekrītu