05. janvāris

No mazgāšanas līdz veidošanai: kādus produktus izvēlēties blondu matu skaistumam

Tie, kuriem ir vai kādreiz ir bijuši blondi mati, zina, cik daudz rūpju, laika un līdzekļu prasa to uzturēšana. Viens no priekšnoteikumiem, lai blondi mati izskatītos labi, ir tos kopt ar piemērotiem matu kosmētikas līdzekļiem. Lai blondo matu īpašnieces vieglāk varētu piemeklēt saviem matiem nepieciešamo, "Ritam" meistares ir sagatavojušas gaišmatēm piemērotu matu līdzekļu špikeri.

Padomi

Šampūnu izvēlies pēc galvas ādas stāvokļa

Obligāti lieto balzamus un maskas

Reizi mēnesī palutini matus ar SPA

Blondīnēm mati ir jābaro un jāstiprina arī starp mazgāšanām. Reizi mēnesī iesakām iziet SPA matu procedūru salonā vai mājās matus palutināt ar atjaunojošo Olaplex No.3..

Neaizmirsti parūpēties par matu aizsardzību pēc mazgāšanas

  • Ja vēlies universālu matu veidošanas līdzekli, iesakām OSiS+ Session Label Miracle 15 balzamu. Tas ir piemērots gan dabīgai žūšanai, gan aizsargās matus no karsto instrumentu kaitīgās ietekmes un saules.
  • Lai iegūtu nogludinātus matus vai izceltu lokas, ņem talkā Olaplex No.6 krēmu. Tas ir ideāls līdzeklis ar tadi, ja regulāri matus ieveido ar fēnu. Savukārt matu galu aizsardzībai un mitrināšanai ļoti labi derēs Olaplex No.7. atjaunojošā eļļa.
  • Ja vēlies, lai mati ir gludi un spīdīgi, tiem piemērotas būs Davines OI eļļa.

Noformēt Pirkumu